Kastamonu'nun En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları
Kastamonu bölgesinde 2 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Şehir seçiniz
Müşterilerimizin Dikkatine !
Müşteri Yorumları

Kastamonu Ayvacı Nakliyat   18-04-2019

Kastamonu Ayvacı Nakliyat ekibine çok teşekkür ederiz gayet güzel ve hızlı bir hizmet aldık. Fiyat olarak da uygun bütçeli hizmetler sunuyorlar . Kastamonu Ayvacı Nakliyat firma olarak planlı ve sağlıklı hizmetler sağlıyorlar eşyalarınızı titizlikle ambalajlama işlemi uyguluyorlar herkese tavsiye ederim sıkıntı yaşamayacağınız bir firma.


Kastamonu Ayvacı Nakliyat   18-04-2019

Kastamonu Ayvacı Nakliyat firması sektörde karşılaştığım en iyi firma. Herhangi bir eksiklik görmedim,zamanında geldiler ve çok hızlı çalıştılar.Eşyalara hiçbir zarar gelmedi ve ben eşyalarıma düşkün biri olarak çok rahat bir taşınma işlemi oldu Kastamonu Ayvacı Nakliyat ve ekibine kaliteli hizmeti için teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.


Kastamonu Has Nakliyat   18-04-2019

Kastamonu Has Nakliyat'a çok teşekkür ederim gerçekten söyledikleri gibi bütün eşyalarımı harika bir şekilde sardılar hiç bir eşyada tek çizik bile oluşmadan işlemi bitirdiler. Saat konusunda da çok hassas davrandılar. Gerçekten de işini severek yapan bir firma bir daha nakliyat ihtiyacımda kesinlikle tercih edeceğim tek firma sizlere de tavsiye ediyorum Kastamonu Has Nakliyat ile görüşmeden karar vermeyin.


Kastamonu Has Nakliyat   18-04-2019

Kastamonu Has Nakliyat ve ekibi tam saatinde gelip çok profesyonel bir şekilde taşıma işlemini sorunsuz ve hızlı gerçekleştirdi. Ev taşıma stresini ve zorluğunu minimuma indirdikleri için kendilerine teşekkür ederim. Kastamonu Has Nakliyat firma olarak titiz ve planlı hizmetlerinden aşırı memnun kaldım eğer bir daha taşınma durumum olursa kesinlikle ulaşacağım tek firma. Sizlerde kesinlikle bu firma ile görüşmelisiniz.