Muğla Elit Nakliyat
Şehir Muğla
Yetkili Gökhan Bey
Telefon

0530 344 45 75

0530 344 45 75

Adres terzialiler mah. 159. sokak no:2 Ortaca - MUĞLA
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden eve Ortaca Nakliyat uzman kadrosu sayesinde taşınma sırasında kullanılan malzemeleri ve diğer tüm özellikleri ile müşterilerine Sorunsuz Nakliyat sözü vermektedir. Bizi daha yakından tanımak için sitemizde ilgili bölümlere gidebilir, bizi telefonla arayabilir , istersenizde iletişim formumuzu kullanarak evden eve nakliyat konusunda bizim size dönmemizi bekleyebilirsiniz.

 

Muğla Parça Eşya Taşımacılığı 

Nakliyat sektöründe verilen hizmetler arasında Muğla parça eşya nakliyat da yer almaktadır. Bu hizmetin amacı tüm ev eşyasını ya da bir miktar eşyasını ekonomik olarak taşımak isteyen kişilere çözüm sunmaktır. Firma olarak araçlarımızın içlerinin geniş olması ile bu hizmeti vermekteyiz. Şehir içinde ve şehirler arasında taşınacak eşyalarınızı aynı yönde taşınacak diğer eşyalar ile aynı araç içine yükleyerek size uygun çözümler sunmaktayız.

Bütün hizmetlerimizde teknolojik imkanlardan yararlanmaktayız. Eşyaların üst katlarda olması halinde Muğla asansörlü nakliyat hizmetimizi devreye sokmaktayız. Portatif asansörlerimizi bina önüne getirmekte bina asansörlerini asla kullanmamakta bu konuda bina yöneticileri ile sıkıntı yaşamanıza izin vermemekteyiz. En kısa sürede eşyalarınızın taşınmasını sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları