Muş Eflatun Nakliyat
Şehir Muş
Yetkili Abdullah Bey
Telefon

0546 789 25 38

0546 789 25 38

Adres Cumhuriyet Cd. 90-106 Kültür Mahallesi Merkez/Muş
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Nakliyat sektöründe artan firma sayısı ve düşen kalitenin aksine her zaman en iyi kaliteyi sunmaya çalışan Eflatun Nakliyat firmamız Eflatun tadında bir taşınma serüveni sunmaya çalışıyor. Eşyalarınızı yerleştirmeden taşımaya, demonte sürecinden yeniden yerleştirmeye varıncaya kadar her anlamda titiz bir şekilde hizmet veriyoruz. Markalaşma sürecimizi başarılı bir şekilde tamamlayarak hem ülkemiz hem de müşterilerimiz için en iyisi olmaya çalışıyoruz. Sigortalı taşımacılık, depolama, ofis taşımacılığı gibi ek hizmetler ile nakliyat sektörüne geniş bir anlam yüklediğimiz gibi müşterilerimizin memnuniyeti için onların ihtiyaçlarına da pratik çözümler üretmeye çalışıyoruz. Sizde hizmet kalitemizi görmek ve sorunsuz bir taşınma süreci yaşamak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.

 

Muş Şehir İçi Nakliyat 

Oturduğu şehir içinde evini ya da ofisini taşıması gereken kişiler için Muş şehir içi nakliyat hizmeti vermekteyiz. İşinde uzman ekibimiz ile eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için özel teknikler ile paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. İçleri geniş ve yeni model araçlarımız ile eşyaların nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Kesintisiz hizmet vererek en uygun zaman içinde taşınmanızı gerçekleştirmekteyiz.

Plazalar ve rezidanslar gibi çok yüksek binaların üst katlarında yaşayan kişiler için özel asansör sistemlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Muş Asansörlü nakliyat yaparak eşyaların kol gücü ile merdivenlerden indirilmesi ya da çıkartılması sırasında ortaya çıkabilecek kazaları önlemekteyiz. Zamandan tasarruf yapmakta ve taşınma olayının en kısa sürede sonuçlanmasını sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları