Niğde Çetiner Nakliyat
Şehir Niğde
Yetkili Yavuz Bey
Telefon

0 532 551 86 12

0 532 551 86 12

Adres Şahinali mah. Faik Şahenk blv. No:10/A Merkez/Niğde
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Çetiner  Nakliyat Evden Eve Nakliyat olarak güvenilir ve uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin tavsiyelerini ve şikayetlerini dikkate alarak bulunduğumuz sektör içerisinde en iyiyi hedefliyoruz. Çoğu zaman da müşterilerimizin olumlu geri dönüşleriyle ismimizi duyuruyoruz. Çetiner Nakliyat Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızın hasar görmemesi için azami çaba sarfederken, eşyalarınızı olası hasarlara karşı güvence altına alabilmek adına sigortalıyoruz.

Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda istediğiniz gün ve saatte size ekspertiz gönderimi yapılır. Eksperimiz evinize gelir eşyalarınızı inceler, eşyalarınızın sigorta değerini belirler, eşyalarınızın taşınma şeklini, kullanılacak ambalaj malzemesi seçimini ve miktarını belirler, kaç personel çalışacağını ve araç cinsini tayin eder ve tüm bunlara yönelik bir rapor hazırlar. Nakliye ve montajlama çalışanlarımız ekspertizimizin yaptığı inceleme doğrultusunda hazırladığı rapora göre çalışır. Eksperimiz taşınmanın başından sonuna kadar tüm sorunlarınızda iletişime geçebileceğiniz kontak kişidir.

 

Niğde Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firma olarak maddi anlamda sizlere fazla zorluk yaşatmadan, zaten zorlu olan bu Niğde evden eve nakliyat süreçlerini en uygun fiyatlara kaliteli bir şekilde atlatmanızı sağlıyoruz. Üstün kalite hizmetlerimizde personellerimiz her zaman güler yüzlü ve saygılı bir şekilde sizlere hitap eder böylelikle nakliyat sonrasında bile hatırlayabileceğiniz bir nakliyat hizmeti almanızı sağlar. Eşyaların yenilikçi yöntem ve tekniklerle üstün kalite hizmet alınarak taşındığı firmamıza ulaşmak için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Firmamız sizlere sorunsuz hizmetler vermeye devam ediyor, kendini geliştirmekten vazgeçmiyor. Niğde evden eve nakliyat süreçlerinin çözücüsüyüz. Bizi farklı kılanda budur.

3 Adet Yorum Var, Niğde Çetiner Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Niğde Çetiner Nakliyat   24-04-2019

Merhabalar, Niğde Çetiner Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. Gayet güzel bir hizmet aldık. Fiyat olarak da uygundu. Arkadaşlara teşekkür ederim. Herkese tavsiye edebilirim. Sıkıntı yaşamayacağınız bir firma. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar .


Niğde Çetiner Nakliyat   24-04-2019

Niğde Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. Gerekli hassasiyetleri güler yüzlü saygılı dürüst çalışmaları sebebiyle kendilerine çok teşekkür ederim. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Kesinlikle tavsiye edilir.


Niğde Çetiner Nakliyat   24-04-2019

Niğde Çetiner Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. Gerekli hassasiyetleri güler yüzlü saygılı dürüst çalışmaları sebebiyle kendilerine çok teşekkür ederim. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Kesinlikle tavsiye edilir.