ofis taşıma
Ankara'nın En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları
Ankara bölgesinde 10 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Onaylı Firma

Ankara Nakliyat Firmaları

Platformumuz'da Ankara Evden eve nakliyat firmaları, Ankara şehirler arası nakliyat firmaları, Ankara şehir içi nakliyat, Ankara şehirler arası nakliyat, Ankara asansörlü nakliyat, Ankara ucuz nakliyat, kaliteli nakliyat firmalarıyla ilgili bilgilere, yine nakliyat firmalarının iletişim numaralarına ulaşabilir onlardan teklif isteyebilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm nakliyat firmaları ulaştırma bakanlığı tarafından verilen yetki belgesine sahiptir! Gönül rahatlığı ile evinizi veya ofisinizi taşıtabilirsiniz...

Şehir seçiniz
Müşterilerimizin Dikkatine !
Müşteri Yorumları

Ankara Milli Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar, Ankara'da oturuyordum ve yeni adresimiz ise Bilecik'te idi. İşim dolayısıyla taşınmak zorunda kalıyordum. Şehirler arası taşınmak için aradığımız bu firmada memnun kaldım. Milli Nakliyat olarak bu firmayı kesinlikle herkese tavsiye ederim. Güler yüzlü ekipleriyle kaliteli ve deneyimli bir hizmet sundular. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Milli Nakliyat   12-04-2019

Merhaba, Benim öğretmen olarak atanmam sonucuyla Ankara'dan Adana'ya taşınmak için bize yardımcı olacak firma ararken çok kıymetli Ankara Milli Nakliyat'ı buldum. Dost tavsiyeleriyle ve kendileriyle görüşmelerinde gayet güzler yüzlü ve güven verici hal aldı. Fiyat uygunluğu ve kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Taşınmanın bu kadar kolay ve sorunsuz olacağını düşünmemiştim. Herkese tavsiye ederim.


Ankara Milli Nakliyat   24-04-2019

Ankara Milli Nakliyat ile hizmet almak en doğru karar oldu benim için eşyalarıma düşkün biri olarak tereddütlüydüm ama personellerin hepsi samimi ve dikkatli davranışı içimi rahatlattı hem manevi hemde maddi bir hizmet oldu benim için. Hiçbir eşyam hasar görmeden işlemi sonlandırdılar. Çok teşekkür ederim böyle güzle hizmet için.


Ankara Milli Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar, Ankara Milli Nakliyat firmanız ile taşındım verilen hizmetten dolayı ben çok memnun kaldım. Onlarla çalışmak güzeldi ve kendilerine çok teşekkür ederim. Eşyalarımı ise sağlam bir şekilde teslim aldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Milli Nakliyat   13-06-2019

Ankara Milli Nakliyat firmanız olarak taşınma sürecinde işlerini profesyonel anlamda mükemmel diyebileceğim şekilde yaptıkları için teşekkür ediyorum. Taşınma esnasında zamanı değiştirdiğimde anlayışla düzenleme yaptılar eşyalarım profesyonelce paketlendi yeni yerlerine hiç bir zedelenme olmadan ulaştı. Bir daha taşınacak olsam hiç şüphe duymadan sizi tercih ederim. Taşınma konusunda firma arayan kişilere de bu firmayı tercih etmelerini tavsiye ederim.


Ankara Milli Nakliyat   09-07-2019

Bu fiyata bu kalite fazla arkadaş. Cebinize uygun ve stresinizi ortadan kaldıracak şekilde hizmet veriyorlar. Milli nakliyat firması ile sorunsuz bir şekilde hizmet aldım ve yeni adresime taşındım. Eşyalar yeni evime asansörlü nakliyat araçları ile taşındı. Hızlı ve güvenli bir süreç geçirdim. Teşekkürler.


Ankara Can Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar, Ankara'dan İstanbul'a yeni evimize Ankara Can Nakliyat sayesinde sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Personelin iletişimi, saygısı, bir dediğinizi iki etmemeleri bana diyecek bir söz bırakmıyor. Keşke daha önceki taşınmalarımda da sizi tanımış olsaydım. Gönül rahatlığı ile gözünüz arkada kalmadan günlerce taşıma firması arama ile uğraşmadan Can nakliyatı tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederim.


Ankara Can Nakliyat   12-04-2019

Bir çok yerde taşındım lakin Ankara Can Nakliyat hizmetini ilk kez bu kadar güzel bir hizmet aldım gerçekten çok memnun kaldım. Personelin iletişimi, saygısı, bir dediğinizi iki etmemeleri bana diyecek bir söz bırakmıyor. Keşke daha önceki taşınmalarımda da sizi tanımış olsaydım. Gönül rahatlığı ile gözünüz arkada kalmadan, günlerce taşıma firması arama ile uğraşmadan Can nakliyatı tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Can Nakliyat   24-04-2019

Ankara Can Nakliyat ve ekibine çok teşekkür ederim gerçekten başaralı hasarsız bir taşıma işlemi sundular. Eşyalarımda tek bir çizik bile yoktu. Personellerin hepsi titiz ve samimi kişiler eşyalarıma ayrı ayrı özen gösterdiler. Hem profesyonel hemde uygun fiyata hizmet almak için sizde gönül rahatlığı ile iletişim kurabilirsiniz.


Ankara Can Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Ankara Can Nakliyat firmanız ile taşındım. Eşyalarımda tek bir çizik bile yoktu. Personellerin hepsi titiz ve samimi kişiler eşyalarıma ayrı ayrı özen gösterdiler. Hem profesyonel hemde uygun fiyata hizmet almak için sizde gönül rahatlığı ile iletişim kurabilirsiniz.


Ankara Can Nakliyat   09-07-2019

Asansörlü nakliyat hizmetleri sayesinde 15. kattaki evimi 20. kattaki evime hızlı ve güvenli bir şekilde taşıdım. Sistemsel olarak kaliteli donanıma sahipler. Mühendis olduğum için detaylara dikkat ettim. Büyük bir firmaymış zaten. Hizmetleri de gayet kaliteliydi. Teşekkür ederim.


Ankara Kırlangıç Nakliyat   12-04-2019

İşim dolayısıyla çok sık taşınmak zorunda kalıyorum. Fakat Ankara Kırlangıç Nakliyat diğer firmaları geride bıraktı. Ankara'dan Orduya taşındım , memnun kaldım. Eşyalarım çizik dahi olmadı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Personeller ise işini severek yapıyorlar güleryüzlü ve deneyimli hizmet sundular gerçekten herkese kesinlikle tavsiye eder çalışan arkadaşlara teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim.


Ankara Kırlangıç Nakliyat   12-04-2019

Ankara'dan bursa'ya taşındım. Kırlangıç Evden eve nakliyat hizmeti almak için tercih ettik. Her biri güler yüzlü işinde uzman adamlardı. Hızlıca ambalajlayıp dikkatlice taşıdılar. Haklarını vermek lazım piyasadaki en uygun fiyattı. Herkese kesinlikte tavsiye ediyorum. Bu sayede sağlam Kırlangıç Nakliyat firmadır. Çalışanlara teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.


Ankara Kırlangıç Nakliyat   24-04-2019

Ankara Kırlangıç Nakliyat ile evimi taşımak üzere anlaştım . Taşınma günü tam zamanında gelerek hemen işleme başladılar. Kullandıkları ürünler kaliteli ve onaylı ürünler. Personeller alanında profesyonel ve pratik kişiler. Aldığım hizmetten çok memnun oldum. Sizlere kesinlikle tavsiye ediyorum.


Ankara Kırlangıç Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar, Ankara Kırlangıç Nakliyat firmanız ile taşındım. Taşınma günü eşyalarımı büyük özenle paketleme işlemi uygulayarak ardından olası hasar durumuna karşı sigortaladılar. Sektörde karşılaştığım en ilgili ve güvenli firma eşyalarımda tek bir çizik oluşmadan işlemi sonlandırdılar kesinlikle sizlere tavsiye ediyorum. Kendilerine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Kırlangıç Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar , Kırlangıç Nakliyat firmanız ile taşındım. Söyledikleri vaktinde gelerek hizmete başladılar gerçekten mükemmel bir hizmet aldım. Hızlı ve kaliteli bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Eşyalarıma gösterdikleri özen gerçekten şaşırtıcıydı ama çok takdir ettim. Hem maddi hemde manevi bir hizmet olduğu için tekrar teşekkür ediyorum. İyi Çalışmalar dilerim.


Ankara Kırlangıç Nakliyat   09-07-2019

Asansörlü nakliyat hizmetleri verirken yoldan geçerken 2-3 kez görmüştüm. Firmanın profesyonelliği çevremde de duyulmuş olsa gerek arkadaşlarımda bu firmayı övdü. İyi ki anlaşmışım ve evimi bu firma ile taşımışım diyorum. Sorunsuz hizmet almak isteyenler tercih etsinler.


Ankara Sakinler Nakliyat   12-04-2019

Ankara Sakinler Nakliyat firmanız olarak gerçekten güzler yüzlü ve deneyimli personellerle çalışmak çok güzeldi teşekkür ederim. Eşyalarım benim kıymetlilerimdir. Sakinler Nakliyat bizi yanıltmadı. O kadar dikkatle paketlediler ki itiraf etmeliyim ben bile bu kadar titiz olamazdım. Fiyat, zaman,plan hepsi çok profesyonel işliyor. Herkese tavsiye ederim özellikle değerli eşyalarınız çoksa.


Ankara Sakinler Nakliyat   12-04-2019

Eşyalarım benim kıymetlilerimdir. Sakinler Nakliyat bizi yanıltmadı. O kadar dikkatle paketlediler ki itiraf etmeliyim ben bile bu kadar titiz olamazdım. Fiyat, zaman,plan hepsi çok profesyonel işliyor. Ankara Sakinler Nakliyat ve ekiplerine çok teşekkür ederim beni çok mutlu ettiler. Eğer kıymetli eşyalarınız çoksa bu firmayı kesinlikle tavsiye ederim. Başarının devamını dilerim.


Ankara Sakinler Nakliyat   24-04-2019

Ankara Sakinler Nakliyat ve ekibine bana böyle güzel hizmet sağladıkları için çok teşekkür ederim. Personeller alanında uzman ve dikkatli kişiler. Ankara Sakinler Nakliyat gerçekten eşyalarıma ayrı ayrı özen göstererek hizmet sağladılar. Hem manevi hemde maddi bir hizmet almak gerçekten mutluluk verici sizlere kesinlikle tavsiye ederim.


Ankara Sakinler Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar, Ankara Sakinler Nakliyat firmanız ile taşındım . Verdikleri hizmetten çok memnun kaldım .Ankara Sakinler Nakliyat gerçekten ilgili ve müşterilerinin düşüncelerini taleplerini önemseyen bir firma sizlerde hizmet almaktan asla pişman olmazsınız. Fiyatı her bütçeye uygun hazırlanmış ve eşyalarınızın güvenliği için herşey düşünülmüş olası hasar durumuna karşı eşyalarınızı sigortalıyorlar. Bence sizde hizmet alın pişman olmazsınız


Ankara Sakinler Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar, Ankara Sakinler Nakliyat firmanız ile taşındım. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti ben çok memnun kaldım. Eşyalarımı ise sağlam bir şekilde teslim aldım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.


Ankara Sakinler Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar , Sakinler Nakliyat firmanızla taşındım ve gerçekten tek kelimeyle mükemmeldi ekip arkadaşlarınız güler yüzlü ve saygılı kişiler. Sakinler Nakliyat alanında profesyonel personelleri ile bize kaliteli ve titiz bir şekilde hizmet sundular. Eşyalarımız hasarsız bir şekilde yeni evimize kurulum gerçekleştirdiler sizlere kesinlikle öneriyorum sakinler nakliyat ile görüşmeden karar vermeyin.


Ankara Sakinler Nakliyat   09-07-2019

Kaliteli hizmet vermeyi biliyorlar. Memnuniyetinizi düşünüyorlar ve zaten düşündükleri için aldıkları paranında hakkını veriyorlar. Çeşitli paketleri var. Her bütçeye uygun bir şekilde kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyorlar. Verilen hizmetlerinden gayet memnun kaldım. Teşekkür ederim.


Ankara Çiğdem Nakliyat   12-04-2019

Öncelikle böyle bir hizmeti sundukları için site yönetimine teşekkür ediyorum. İlk taşınmam olduğu için bazı tereddütlerim vardı. Kimle ve neyle karşılaşacağımı bilmiyordum. Lakin çalışma arkadaşları samimi tavırları ve profesyonel hizmetleri ile kafamdaki bütün soru işaretlerini silip attılar. Çalışanlar laf dinleyen ve işini önemseyen kişiler. Sizin eşyalarınızı sizden çok düşünüyorlar. Aldıkları parayı sonuna kadar hak ettiler. Bundan sonraki gerek benim gerekse çevremdekilerin taşınma işlemlerinde çalışacağım Çiğdem Nakliyat firması olarak kaldılar. Çok teşekkürler.


Ankara Çiğdem Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar , Ankara Çiğdem Nakliyat firmanız olarak taşınma sürecinde işlerini profesyonel anlamda mükemmel diyebileceğim şekilde yaptıkları için teşekkür ediyorum. Taşınma esnasında zamanı değiştirdiğimde anlayışla düzenleme yaptılar eşyalarım profesyonelce paketlendi yeni yerlerine hiç bir zedelenme olmadan ulaştı. Güler yüzleri çözüm odaklı yaklaşımları paragöz olmayan tutumları ile sorun yaşamadan taşınma işlemim tamamlandı. Bir daha taşınacak olsam hiç şüphe duymadan sizi tercih ederim. Taşınma konusunda firma arayan kişilere de bu firmayı tercih etmelerini tavsiye ederim.


Ankara Çiğdem Nakliyat   24-04-2019

Ankara Çiğdem Nakliyat ile evimi değiştirmek için görüşerek anlaştım. Taşınma günü tam zamanında gelerek hizmete başladılar gerçekten mükemmel bir hizmet aldım. Eşyalarıma gösterdikleri özen gerçekten şaşırtıcıydı ama çok takdir ettim. Hem maddi hemde manevi bir hizmet olduğu için tekrar teşekkür ediyorum.


Ankara Çiğdem Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar, Ankara çiğdem nakliyat firmanız ile taşındım. Söyledikleri vaktinde gelerek hizmete başladılar gerçekten mükemmel bir hizmet aldım. Eşyalarıma gösterdikleri özen gerçekten şaşırtıcıydı ama çok takdir ettim. Hem maddi hemde manevi bir hizmet olduğu için tekrar teşekkür ediyorum. İyi Çalışmalar dilerim.


Ankara Çiğdem Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Ankara Çiğdem Nakliyat firmanız ile taşındım. Eşyalarıma gösterdikleri özen gerçekten şaşırtıcıydı ama çok takdir ettim. Hem kaliteli hemde uygun bir fiyat olduğu için tekrar teşekkür ediyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Çiğdem Nakliyat   09-07-2019

Kaliteli hizmetler almak istiyorsanız bu firmanın telefonunu bir çalın derim. İnternetten bulduğum bu firma ile eşyalarımı şehirler arası nakliyat hizmeti alarak taşıdım. Uzun mesafe falan demediler 3 personeli ile birlikte yeni şehirde yeni hayatıma başlamamda güzel katkılar sağladılar. Teşekkürler.


Ankara Damla Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar, İlk kez yaşadığım ev tasinma işinde büyük bir özveri emek ve ciddiyet ile islerini yapan Damla Nakliyat çalışanlarina onların güleryüzlerine bizi son ana kadar yalnız hissettirmediler ve teşekkür ediyorum . Gönül rahatlığıyla evimizi kendi evleri gibi taşıdılar .İyi ki sizin gibi insanlar var emeğiniz çok büyük her daim hayırlı işleriniz olsun. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.


Ankara Damla Nakliyat   12-04-2019

Ankara'dan Eskişehir'e taşınmam gerekiyordu ve bunun için en iyi firma Ankara Damla Nakliyat'ı buldum. Gerçekten bizlere etkili ve hızlı hizmet sundular. Profesyonel ekip çalışanları ise güleryüzlü ve kaliteli bir şekilde eşyalarımız zarar görmeden taşınma işlemi gerçekleştirdiler. Ben çok memnun kaldım ve herkese kesinlikle tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Damla Nakliyat   24-04-2019

Ankara Damla Nakliyat ile Burdur'a taşınmak için anlaştık taşınma günü tam saatinde gelerek hizmete başladılar benim talep ve isteklerime önem vererek hizmet sağladılar bunu çoğu firma yapmaz. Personeller eşya konusunda titiz ve dikkatli davranarak profesyonelce paketleme işlemi sağlayarak sökülmesi gereken eşyaları sökerek eski evimde sanki oturmamış gibi bir hizmet sundular. Uygun fiyat ve profesyonel hizmet için sizde Ankara Damla Nakliyat ile görüşmelisiniz.


Ankara Damla Nakliyat   30-05-2019

Ankara Damla Nakliyat firmanız ile taşındım. İşini profesyonel şekilde yaptıkları için teşekkür ediyorum. Onlarla çalışmak güzeldi. Ben memnun kaldım. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Başarılarının devamını diliyorum. İyi Çalışmalar .


Ankara Damla Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Ankara Damla Nakliyat firmanız ile taşındım. Verdikleri hizmetlerinden dolayı çok memnun kaldım. Sözlerinin eri, ve oldukça hızlılar. Sorunsuz bir şekilde taşıma gerçekleşti. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Damla Nakliyat   26-06-2019

Ankara damla nakliyat iki defa şehirler arası eşyamı taşıdı hic bir sorun yaşamadan gayet memmun kaldım herkese tavsiye ederim.


Ankara Damla Nakliyat   09-07-2019

Firmanın namını duyduk. Ofisimizi taşıtmak için başvurduk. Kurumsal bir yükün altına girebilmek her firmanın harcı değildir bunu bilerek tercih ettik. Zaten referansları ile tanışıklığımız olduğu için içimiz rahattı. Verilen hizmetler ile ofisimizi yeni adresine taşıdık. Teşekkür ederiz.


Ankara Modatrans Nakliyat   12-04-2019

Fiyat ve kalite. Ankara Modatrans Nakliyat firma zamanında kapıdaydı. Tüm arkadaşlar yakından ilgili alakalı. Her işte olduğu gibi ne beklediğiniz de önemli tabi ki. Ben tüm eşyalarımı önceki taşınmam dan tecrübe olarak kutulamıştım, kırılacakları ayrı renkte bant ve koli ile işaretlemiştim. İlk evde giriş kattan diğer eve giriş üsütünden 4. kata tek problem yaşamadan taşındım. Hatta gardolap ayarı için tekrar gelir misiniz dediğimde tek kelime etmeden geldiler ilgilendiler sağolsunlar. İlgili ve tecrübeli bir firma kesinlikle tavsiye ederim.


Ankara Modatrans Nakliyat   12-04-2019

Ben tüm eşyalarımı önceki taşınmam dan tecrübe olarak kutulamıştım, kırılacakları ayrı renkte bant ve koli ile işaretlemiştim. Fiyat ve kalite. Ankara Modatrans Nakliyat firma zamanında kapıdaydı. İlk evde giriş kattan diğer eve giriş üsütünden 4. kata tek problem yaşamadan taşındım. Hatta gardolap ayarı için tekrar gelir misiniz dediğimde tek kelime etmeden geldiler ilgilendiler sağolsunlar. İlgili ve tecrübeli bir firma kesinlikle tavsiye ederim.


Ankara Modatrans Nakliyat   24-04-2019

Ankara Modatrans Nakliyat Edirneye taşınmam gerektiği için anlaştım. Taşınma günü tam vaktinde gelerek kaliteli ekipmanları ile hemen titizlikle hizmete başladılar . Personeller kendi aralarında uyum içinde çalışıyorlar dikkatli ve titizler gerçekten muazzam bir hizmet sundular çok ama çok teşekkür ederim sizlere. Kesinlikle Ankara Modatrans Nakliyat ile konuşup karar verin.


Ankara Modatrans Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar, Öncelikle sizlere şunu söylemek istiyorum her zaman sizi tercih edebileceğimin garantisini verebilirim. Çok teşekkür ederim hizmetinize ellerinize sağlık. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Modatrans Nakliyat   13-06-2019

Öncelikle Ankara Modatrans Nakliyat firmanızın sahibini ve ilgilen kadrosuna teşekkür ederim. Gerçekten kaliteli ve başarılı bir şekilde hizmet aldım. Ankara Modatrans Nakliyat İlgili ve tecrübeli bir firma kesinlikle tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Modatrans Nakliyat   09-07-2019

Ankara Modatrans nakliyat firması ile eşyalarımızı taşıdık. Evimizi taşımadan önce eşyalarımızı yenilemiştik. Bu yüzden biraz stres yapmıştık. Ama firmanın bu denli profesyonel bir şekilde hareket edeceğini planlamamıştık. Eşimle ben gayet memnun kaldık. Sorunsuz bir şekilde eşyalarımızı taşıdığınız için teşekkür ederiz.


Ankara Modatrans Nakliyat   21-01-2020

Modatrans Nakliyat ile daha öncede çalışmıştık ve o süreçte de memnun kalmıştık. Eşim biraz titiz bir insandır ve genelde herkese karışır. Personelleri anlayışlı ve güler yüzlü insanlar. Eşimde ben de aldığımız hizmetlerden gayet memnunuz. Yakın çevremize çoktan tavsiye ettik bile. Tüm personellere teşekkür ederiz.


Ankara Çimenler Nakliyat   12-04-2019

Ankara'dan evimize İzmir'e taşındık Ankara Çimenler Nakliyat firması ile taşınma işlemi gerçekleştirildi. Eşyalarım hasarsız bir şekilde yeni evimize yeşleştirildi çok memnum kaldım. Profesyonel ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Gayet güzleryüzlü ve güven verici olarak bize hizmet sundular. Fiyat uygunluğu ve kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Taşınmanın bu kadar kolay ve sorunsuz olacağını düşünmemiştim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Ankara Çimenler Nakliyat   12-04-2019

Ankara Çimenler Nakliyat firmayı kesinlikle herkese tavsiye ederim. İşini profesyonel şekilde yaptıkları için teşekkür ediyorum. Ankara Çimenler Nakliyat olarak ekib arkadaşlar pazar günü tam söyledikleri vakitte geldiler. Eşyaların taşınmasında, herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Eşya taşımanın dışında, çevreden kaynaklanan sorunlara personel soğuk kanlı yaklaştı. Tek kelimeyle kusursuz bir taşınma gerçekleşti, tavsiye edilir.


Ankara Çimenler Nakliyat   24-04-2019

Ankara Çimenler Nakliyat firması ile hizmet almanızı şiddetle tavsiye ederim asla pişman olmazsınız. Alanında tecrübeli personelleri eşyalarıma titizlikle paketleme işlemi uyguladılar ve gerçekten çok memnun kaldım . Eşyalarımda hata olmadan sağlıklı ve rahat hizmet sundular. Kesinlikle Ankara Çimenler Nakliyat ile konuşmadan karar vermeyin.


Ankara Çimenler Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar Ankara Çimenler Nakliyat firmanız ile taşındım. İşini severek yaptıkları için teşekkür ediyorum. Ankara Çimenler Nakliyat olarak ekib arkadaşlar pazar günü tam söyledikleri vakitte geldiler. Eşyaların taşınmasında, herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Çimenler Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Ankara Çimenler Nakliyat firmanızın sahibini ve kadrosuna teşekkür ederim. Verdikleri hizmetten dolayı çok memnun kaldım. Başarılı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Kesinlikle herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Eşyalarımı ise hasarsız bir şekilde teslim aldım bardağım bile kırılmadı diyebilirim. Kendilerine tekrardan çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Çimenler Nakliyat   09-07-2019

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine evimi taşıtmak için anlaştığım Çimenler nakliyat firması beklentilerimin de üstün performans sergileyerek beni memnun etmeyi başardılar. Paketleme ve ambalajlama işlemleri, asansörlü nakliyat araçları ile muntazam bir süreçti. Teşekkürler.


Ankara İztaşlar Nakliyat   24-04-2019

Ankara İztaşlar Nakliyat bu zamana kadar sektörde gördüğüm en iyi firma. Personeller işlerinin ehli kişiler ve işlerini severek yapıyorlar. Eşyalarıma kendi eşyaları gibi hizmet vermeleri hayranlık verici gerçekten çok memnun kaldım aldıkları ücreti sonuna kadar hak eden bir firma sizlerde kesinikle tercih etmelisiniz.


Ankara İztaşlar Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar, Ankara İztaşlar Nakliyat firmanız ile taşındım. Personeller işlerinin ehli kişiler ve işlerini severek yapıyorlar. Eşyalarıma kendi eşyaları gibi hizmet vermeleri hayranlık verici gerçekten çok memnun kaldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara İztaşlar Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar , Ankara İztaşlar Nakliyat firmanız ile taşındım. Firmanızın sahibi ve kadrosuna teşekkürlerimi iletirim. Gerçekten onlarla çalışmak çok güzeldi. İşlerini severek yapıyorlar. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Başarılarının devamını dilerim. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.


Ankara İztaşlar Nakliyat   09-07-2019

Ankara'da bir çok firma var bu firmaların arasından tercih yapmak için çok zorlanmıştım. Çevreme sordum soruşturdum bu firmayı tavsiye ettiler. İyi dedik arayalım. Aradım gayet iyimser bir şekilde karşıladılar. Pazarlığımızı ettik anlaştık. Eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşımayı başardılar. Verilen hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.


Ankara İztaşlar Nakliyat   18-10-2019

Taşınma günü eşyalarımı büyük özenle paketleme işlemi uygulayarak ardından olası hasar durumuna karşı sigortaladılar. Sektörde karşılaştığım en ilgili ve güvenli firma eşyalarımda tek bir çizik oluşmadan işlemi sonlandırdılar kesinlikle sizlere tavsiye ediyorum.


Ankara Destan Nakliyat   23-10-2019

Alanında uzman personelleri ile hizmet verebilen ve köklü bir yapıya sahip Ankara Destan Nakliyat firması ile asansörlü nakliyat araçları ile evden eve nakliyat hizmeti aldım. İşinin ehli personelleri, kaliteli malzemeler ile süreçte asla güvenlik problemi yaşatmadılar. Ankara nakliyat sektöründe tek tercih edilebilecek firma budur. Teşekkürler.


Ankara Destan Nakliyat   23-10-2019

12. Kattaki evimden 15. kattaki yeni evime taşınmamda katkıları büyük olan Ankara Destan Nakliyat firmasını tekrardan buradan tebrik ediyorum. Firma yetkilileri, personelleri gayet ilgili ve saygılı bir şekilde hareket ediyorlar, para ilişkisi olarak görmüyorlar. Oldukça memnun kaldım. Teşekkür ederim.


Ankara Destan Nakliyat   24-10-2019

Ankara Destan Nakliyat yıllar içinde büyümeyi hedefleyen bir firmadır. Ekip arkadaşları profesyonel olduklarından müşterilerle nasıl ilgilenmesini bilmektedir. B en bu firmaya güvenerek eşyalarımı emanet ettim ve kusursuz bir şekilde eşyalarım elime ulaştı. Çalışan arkadaşlara buradan teşekkürlerimi iletiyorum.


Ankara Destan Nakliyat   04-11-2019

Destan Nakliyat ile ofis eşyalarımı taşıdım. Profesyonelce bir hizmet verdiklerini düşünüyorum. Eşyalarım da bir hasar çıkmadı. Dikkatli ve titiz bir şekilde çalıştıklarını gözlemledim. Aldıkları paranın hakkını verenlerden. Herkese tavsiye edebileceğim bir nakliyat firması.


Ankara Destan Nakliyat   20-01-2020

Buradan Destan Nakliyat ekibine teşekkür ediyorum. Nakliyat günü karşımda dinamik bir ekip görmek beni mutlu etti. Eşyalarım herkes gibi benim için de özeldir. Onların zarar görmediği için gayet mutluyum. Taşınacak olan herkese tavsiye ederim.


Ankara Destan Nakliyat   19-06-2020

Nakliyat firmasıyla taşınma kararı aldım. Bu durumda Ankara Destan Nakliyat firmasını tercih ettim. Eşyalarım bu süreçte zarara uğramadan hasarsız bir şekilde elime ulaştı. Almış oldukları paranın her kuruş için hakkını bu ekip veriyor. Taşınmak isteyen herkese bu firmayı öneriyorum. Sizlere teşekkürlerimi iletiyorum.


ankara nakliyat