ofis taşıma
Antalya'nın En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları
Antalya bölgesinde 4 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Antalya Nakliyat Firmaları

Platformumuz'da Antalya Evden eve nakliyat firmaları, Antalya şehirler arası nakliyat firmaları, Antalya şehir içi nakliyat, Antalya şehirler arası nakliyat, Antalya asansörlü nakliyat, Antalya ucuz nakliyat, kaliteli nakliyat firmalarıyla ilgili bilgilere, yine nakliyat firmalarının iletişim numaralarına ulaşabilir onlardan teklif isteyebilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm nakliyat firmaları ulaştırma bakanlığı tarafından verilen yetki belgesine sahiptir! Gönül rahatlığı ile evinizi veya ofisinizi taşıtabilirsiniz...

Şehir seçiniz
Müşterilerimizin Dikkatine !
Müşteri Yorumları

Antalya Sarıcan Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar , öncelikle sizlere şunu söylemek istiyorum çok memnun kaldım güvenerek eşyalarınızı Sarıcan evden eve nakliyat firmayı teslim edebilirsiniz. Bardağım kırılmadı bile diyebilirim. Personel arkadaşlara çok teşekkür ederim. Taşınmanın bu kadar kolay ve sorunsuz olacağını düşünmemiştim. Herkese tavsiye ederim.


Antalya Sarıcan Nakliyat   12-04-2019

Merhaba arkadaşlar uzun arayışlar sonucuyla Antalya Sarıcan Nakliyat ile anlaştık ve taşınma günü gerçekten tecrübeli ekipler ile gelip bizi hiç uğraştırmadan sağlıklı ve titiz bir şekilde eşyalarımzı hasar görmeden yeni evimize yerleştirdiler çok memnun kaldım Antalya Sarıcan nakliyat ve ekiplerine teşekkür ederim. Taşınmanın bu kadar kolay ve sorunsuz olacağını düşünmemiştim. Herkese tavsiye ederim.


Antalya Sarıcan Nakliyat   25-04-2019

Antalya Sarıcan Nakliyat gerçekten muhteşem bir ofis taşıma işlemi sağladıkları için Antalya Sarıcan Nakliyat ve ekibine teşekkür ediyorum. Personellerin hepsi güler yüzlü ve işini severek yapan kişiler. Eşyalarıma büyük bir titizlilikle paketleme eşyaları yaptılar ve ustalıkla araca yüklediler. Taşınma sonrası eşyalarımı kontrol ettiğimde tek bir çizik bile oluşmadan profesyonel hizmet sundukları için takdir ederim kesinlikle sizde Antalya Sarıcan Nakliyat ile görüşerek karar vermelisiniz.


Antalya Sarıcan Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Antalya Sarıcan Nakliyat firmanız ile taşındım ve kendilerine çok teşekkür ederim. Verdikleri hizmetten dolayı ben gerçekten çok memnun kaldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar .


Antalya Sarıcan Nakliyat   09-07-2019

Sarıcan nakliyat firması ile bir arkadaşım evini taşıdı. Oldukça memnun kalmış ki bizlere de lazım olursa diye önerdi. Benimde işim düştü ve onları tercih ettim. Parça eşya taşımacılığı hizmetlerinden faydalandığım bu firma işini layığıyla yapmayı başardı. Onlara ne kadar teşekkür etsem az.


Antalya Özkan Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar , Bugün evimi Antalya'dan Ankara'ya taşıttım inanın daha önce taşıttığım firmalardan çok daha kaliteli bir Özkan Nakliyat firmadır güler yüzlü ve anlayışlı bir firma sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde eşyalarımı teslim aldım. Bunun için firma yetkilileri ve ekibine çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye edilir.


Antalya Özkan Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar, Özellikle ben ve eşim gibi stresli, sıkıntılı, titiz insanlar için güvenilir bir nakliye firması araştırmak, eşe dosta sormak, tavsiye almakla işe başladık. Uzun araştırmalar sonucu eşim son kararı bana bıraktı. Özkan nakliyat firmasında karar verdim, konuştuğum telefondaki Beyefendinin iyi niyet ve anlayışlı yaklaşımıyla perşembe günü taşınmaya karar verdik. Hakikaten sabah gelen ekibin tutumu ve profesyonel davranışları bizi çok etkiledi. Herkese tavsiye edebileceğim bir firmadır.


Antalya Özkan Nakliyat   25-04-2019

Öncelikle Antalya Özkan Nakliyat ve ekibine verdikleri kaliteli hizmet için. Anlaştığım günde tam zamanında gelmeleri dakik olduklarını kanıtlıyor personeller işlerinde uyumlu çalışıyor , eşyalara uygun araç seçimi ve kullandıkları kaliteli paketleme eşyaları gerçekten profesyonel bir hizmet verdikleri için kendilerini takdir ediyorum sizlerde kesinlikle görüşmelisiniz.


Antalya Özkan Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Antalya Özkan Nakliyat firmanız ile taşındım. Firma ve personelleri samimi ve güler yüzlüler. Her bir eşyama ayrı özen göstererek hizmet verdiler. Gerçekten çok güzel bir taşınma süreci sağladılar bana her bir personele teşekkür ederim. Kesinlikle herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Başarılarının devamını dilerim.


Antalya Özkan Nakliyat   09-07-2019

Firmanız ile sorunsuz bir şekilde şehir içi nakliyat hizmeti aldım. Antalya içi nakliyat hizmetlerinizden zaten haberdardım. Aklımda olan bir firmaydınız ve sizleri tercih ettim. Profesyonel hareket ederek eşyalarımın sorunsuz bir şekilde yeni adresime taşınmasını sağladınız. Beklediğim gibi bir hizmetti. Teşekkür ederim.


Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat   25-04-2019

Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat ile evimi taşımak üzere anlaştık. Taşınma zamanı tam vaktinde gelerek hemen eşyalarıma ayrı ayrı özen göstererek paketlemeye başladılar. Büyük bir dikkatle sökülecek eşyalarımı ustalıkla sökerek paketleyerek araca yüklediler. Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat fiyatları gerçekten verdikleri hizmeti hak ediyor. Eski evimde hiç oturmamış gibi bir taşıma işlemi gerçekleştirdikleri için teşekkür ederim.


Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat   13-06-2019

Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat firmanız ile taşındım. Firma ve personelleri samimi ve güler yüzlüler. Her bir eşyama ayrı özen göstererek hizmet verdiler. Gerçekten çok güzel bir taşınma süreci sağladılar bana her bir personele teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat   09-07-2019

Firma işini layığıyla yapmayı biliyor ve isteklerinize uygun şekilde hareket ediyor. Bir çok şubesi varmış. Kurumsal olmasından da anlayacağınız üzere işini temiz ve düzgün yapan firmalardan. Bende eşyalarımı taşıttım memnun kaldım. Teşekkürler Akdeniz Ekspress Nakliyat.


Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat   18-10-2019

Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat Firmasından hizmet aldım. İşini en iyi bir şekilde yapan bu firma kaliteden ödün vermeden çalışmaların devamını getirmekte. Eşyalarım sorunla karşılaşacak diye ilk başlarda korkularım vardı. Fakat iletişime geçtikten sonra olumsuz düşünceleri çöpe attım. Eşyalarım bir çizik oluşmadan ellime ulaştılar sizlere teşekkürlerimi iletiyorum.


Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat   24-10-2019

Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat Firmasından hizmet alarak yeni ofisime taşındım. Eşyalarım oldukça yeni olmasından ziyade kırılabilecek olan eşyalarım da vardı. Taşıma sırasında eşyaların ebatlarına göre kolileme yaparak çıkabilecek sorunların önüne geçerek nakliyat eylemini gerçekleştirdiler. Eşyalarımı elime aldığımda hiçbir çizik olmadan elimde olduğunu söyleyebilirim. Sizlere tekrar tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Bu firma var olduğu sürece sizlere güvenmeye devam edeceğim.


Antalya Özkayalar Nakliyat   04-11-2019

Özkayalar Nakliyat ile sorunuz bir taşınma süreci geçirdik. Tabi herkes gibi benim de kafamda bir sürü soru işareti vardı. Ama gösterdikleri özenle ve titizlikle tüm soru işaretlerini giderdiler. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Eşyalarımda hiçbir sıkıntı çıkmadı. Tavsiye edebileceğim bir firma


Antalya Özkayalar Nakliyat   20-01-2020

İşini severek yapan bir nakliyat firması. Personelleri de oldukça güler yüzlü ve anlayışlı insanlar. Belirlenen gün ve saatte kapımda oldular. Ayrıca baya da dinamik bir ekip vardı karşımda. Nakliyat sırasında da eşyalarımda da bir sıkıntı çıkmadı. Kaliteli hizmet aldığımı düşünüyorum. Taşınacak olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


Antalya Özkayalar Nakliyat   19-06-2020

Nakliyat sırasında eşyalarım bir sorunla karşılaşmadan elime ulaştı. Vermiş oldukları hizmet beni gururlandı. Sizlere teşekkürlerimi iletiyorum. Antalya Özkayalar Nakliyat firmasını tercih ederek taşımak isteyen bütün herkese öneriyorum. Eşyalarınız sorunsuz elinize ulaşacağından da eminim.


Antalya Özkayalar Nakliyat   12-08-2020

1 hafta önceden anlaştık taşımaya 1 gün kala telefonu kapattı. Ve gelmediler. Kendilerini tebrik ediyorum. İnsanları mağdur etme noktasında çağ atlamışlar. İtina ile eşyalarınız taşınır, yerine: itina ile insanlar rezil edilir diye yazmaları gerekir. Kendileri - 0 yıldız hakediyor.


ankara nakliyat