Balıkesir'in En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları
Balıkesir bölgesinde 4 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Balıkesir Nakliyat Firmaları

Platformumuz'da Balıkesir Evden eve nakliyat firmaları, Balıkesir şehirler arası nakliyat firmaları, Balıkesir şehir içi nakliyat, Balıkesir şehirler arası nakliyat, Balıkesir asansörlü nakliyat, Balıkesir ucuz nakliyat, kaliteli nakliyat firmalarıyla ilgili bilgilere, yine nakliyat firmalarının iletişim numaralarına ulaşabilir onlardan teklif isteyebilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm nakliyat firmaları ulaştırma bakanlığı tarafından verilen yetki belgesine sahiptir! Gönül rahatlığı ile evinizi veya ofisinizi taşıtabilirsiniz...

Şehir seçiniz
Müşterilerimizin Dikkatine !
Müşteri Yorumları

Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Balıkesir'de Yağmur evden eve nakliyat firması olarak işini severek yapıyorlar. Gönderdikleri ekip oldukça kısa sürede bütün evi hiçbir eşyaya zarar vermeden taşıdılar. Sanırım nakliye işini bu kadar ciddiye alan başka bir firma daha yoktur. Taşıma ücretleri de oldukça uygun. Nakliye firması soran herkese önerdiğim ilk firma hiç şüphesiz Yağmur Evden Eve Nakliyedir. Tüm çalışanlara şükranlarımı sunuyorum.


Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Ben edebiyat öğretmeniyim, gecen hafta Balıkesir'de Adana’ya tayinim çıktı evi nasıl taşıyacağız diye düşünürken okul müdürümüz Halis Bey sağolsun Balıkesir'de Yağmur Evden Eve nakliyatı önerdi. Dün kazasız belasız yerleştik çok şükür. Hanımın vazoları kesin kırılır diye düşünmüştük ama öyle bir paketlemişler ki açtığımızda sapasağlamdı. Her şey için teşekkürler. Kesinlikle tavsiye edilir.


Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat   25-04-2019

Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat ile hizmet almaya arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine karar verdim iyiki de vermişim sorunsuz profesyonel bir hizmet sundular hiçbir eşyamda hasar oluşmadı fiyatı uygun kısa sürede işlemi tamamladılar. Kesinlikle sizlerde Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat ile görüşmeden karar vermeyin.


Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. Bu kadar sessiz ve profesyonel bir ekiple çalışmamıştım daha önce. Tüm ekibe ve Yağmur Evden Eve Nakliyat'a Teşekkür ederim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat   10-07-2019

Firma personelleri ile profesyonel bir şekilde hizmet vermeyi iyi şekilde gerçekleştiriyorlar. İzmir dikili'ye taşınmak için anlaştığım Balıkesir Yağmur Nakliyat firması ile eşyalarımın hiçbir zarar görmeden taşınmasında büyük katkıları var. Verilen hizmetler için onlara teşekkür ederim.


Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat   29-01-2021

Mahir abiye çok teşekkür ediyorum gerçekten ilgili sözünde duran eşyalara zarar vermeden taşımayı yaptılar İVRİNDİ-GÖNEN arası. iyi çalışmalar diliyorum


Balıkesir Nazar Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Balıkesir Nazar Evden Eve Nakliyat firmanızla Bolu'ya yeni evime taşındım. Söylenen saatte titiz ve kaliteli bir şekilde iş yaparak ilk taşıma deneyimde sorunsuz bir süreç yaşatan Nazar Nakliyat ve Hamdi Bey'e teşekkür ediyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. İyi Çalışmalar dilerim.


Balıkesir Nazar Nakliyat   17-04-2019

Balıkesir Nazar Nakliye ekibi çok iyi , kibar ve hoş insanlardan kuruluydu. Yeniden taşınacak olsam gözüm kapalı onlarla taşınmak isterim. Eşyalarım kırılmadı çizilmedi bile sorunsuz ve titiz bir şekilde teslim aldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Balıkesir Nazar Nakliyat   25-04-2019

Balıkesir Nazar Nakliyat ile hizmet almak gerçekten hayatımda yaptığım en iyi şeydi .Eşyalarım hasar görmeden taşındı eksilmeden gerçekten işinin ehli bir firma. Personeller birbiri ile uyumlu hizmet sağlıyorlar gerçekten ustaca bir hizmet almak keyifli sizlerde kesinlikle tercih etmelisiniz.


Balıkesir Nazar Nakliyat   13-06-2019

Balıkesir Nazar Nakliyat ve kadrosuna teşekkürlerimi iletiyorum . Firmanızı Eşyalarım kırılmadı çizilmedi bile sorunsuz ve titiz bir şekilde teslim aldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Balıkesir Nazar Nakliyat   10-07-2019

Nazar nakliyat ile Balıkesir merkez'den Akçay'a taşındım. Firma profesyonelliğini ilk vakitlerden itibaren göstererek içimizi rahatlattı. Asansörlü nakliyat araçları, paketleme ve ambalajlama işlemleri ile gayet memnun edici bir süreç yaşattılar. Onlara hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.


Balıkesir Nazar Nakliyat   11-09-2020

Bugün nazar nakliyat Ertan beyin ekibi evimi taşıdı. Hiçbir eşyada hasar ya da leke yok. Çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.


Balıkesir İda Nakliyat   25-04-2019

Balıkesir İda Nakliyat ile hizmet almaya çevremizdekilerin tavsiyesi üzerine hizmet almaya karar verdim. Firma ve personelleri gerçekten ilgili ve müşterisini önemseyen kişiler. Taşınma günü tam vaktinde gelerek hemen yapılan plana uygun hizmete başladır eşyalarımı ustalıkla sökerek paketleme işlemi uygulayarak araca yüklediler gerçekten rahat bir taşınma işlemi oldu elinize emeğinize sağlık.


Balıkesir İda Nakliyat   25-04-2019

Balıkesir İda Nakliyat ile hizmet almaya internet üzerinden araştırma yaparken ve çevremin önerisi ile karar verdim. İyiki de Balıkesir İda Nakliyat ile anlaşmışım hayatım boyunca aldığım en rahat evden eve nakliyat hizmeti oldu. Personeller işlerini severek yapıyorlar ve hepsi alanında uzman kişiler eşyalarıma kendi eşyası gibi özen göstererek paketleme işlemi uyguladılar gerçekten aldığım hizmet muazzamdı sizlere şiddetle tavsiye ediyorum.


Balıkesir İda Nakliyat   13-06-2019

Balıkesir İda Nakliyat firmanız ile taşıındım. İda Nakliyat ve kadrosuna teşekkürlerimi iletiyorum. İda Nakliyat gerçekten alanın da en iyisi düşüncelerime dikkat ederek hizmet verdiler eşyalarıma kendi eşyaları gibi özen gösterdiler gerçekten çok güzel bir hizmetti memnun kaldım çevreme tavsiye edeceğim kesinlikle sizlerde hızlı ve profesyonel hizmeti için tekrardan teşekkür ederim.


Balıkesir İda Nakliyat   10-07-2019

İda nakliyat ile edremit'ten burhaniye'ye taşındım. Firma işini layığıyla yaparak verilen paranın hakkını veriyor. Kaliteli hizmet almak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Eşyalarınızı düzgün bir şekilde paketleyip, aldıkları gibi teslim etmesini biliyorlar.


Balıkesir İda Nakliyat   20-01-2020

İşim dolayısıyla Balıkesir'den başa bir şehre taşınmam gerekiyordu. Araştırmalarım sonucu İda Nakliyat ile eşyalarımı taşımaya karar verdim. Aldığım hizmetlerden gayet memnun kaldım. Taşınacak olan herkese tavsiye ederim.