ofis taşıma
Bitlis'in En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları
Bitlis bölgesinde 3 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Bitlis Nakliyat Firmaları

Platformumuz'da Bitlis Evden eve nakliyat firmaları, Bitlis şehirler arası nakliyat firmaları, Bitlis şehir içi nakliyat, Bitlis şehirler arası nakliyat, Bitlis asansörlü nakliyat, Bitlis ucuz nakliyat, kaliteli nakliyat firmalarıyla ilgili bilgilere, yine nakliyat firmalarının iletişim numaralarına ulaşabilir onlardan teklif isteyebilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm nakliyat firmaları ulaştırma bakanlığı tarafından verilen yetki belgesine sahiptir! Gönül rahatlığı ile evinizi veya ofisinizi taşıtabilirsiniz...

Şehir seçiniz
Müşterilerimizin Dikkatine !
Müşteri Yorumları

Bitlis Umut Nakliyat   17-04-2019

Değerli Bitlis Umut Evden Eve Nakliyat firmanızla taşındım. Çok memnun kaldım işini çok iyi ve hızlı yaptılar. Saatinde geldiler eşyalarımı titizlikle paketlediler. Personeller ise anlayışlı ve çok kibardılar takdir ettim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Hem fıyat da çok uygun. Umut Nakliye ekiplerini çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Bitlis Umut Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Ben İlköğretim sınıf öğretmeniyim mesleğim için Ankara'ya tayinim çıktı araçtırmaların sonucunda Bitlis Umut Nakliyat'ı tercih ettim. Eşyalarımı hasarsız ve çizik dahi olmadan teslim aldım çok memnun kaldım. Başarılı ve sorunsuz bir şekilde taşınma gerçekleşti. Ekiplerine teşekkür ederim. Yeniden taşınacak olur yine siz Umut Nakliyat'a tercih ederim. Herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Bitlis Umut Nakliyat   10-07-2019

Firma ile sorunsuz bir şekilde nakliyat hizmeti alarak Bitlis'ten Şanlıurfa'ya taşındım. Firma profesyonelliğini nakliyat sürecinin her anında yansıttı. Eşyalarımı paketlediler, 4 personeli ile nakliyat hizmeti verdiler. Ben firmadan ve çalışanlarından gayet memnun kaldım. Teşekkürler.


Bitlis Star Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Bitlis Star nakliyat ile taşındım çok güzel ambalaj yaptılar ve kendi eşyaları gibi benimseyerek taşıdılar işini hakkıyla yapan bu dürüst ve güvenilir elamanları garantili sigortalı paketleme güzel yaptılar çok teşekkür ederim personel arkadaşlarımıza. Kesinlikle tavsiye ederim.


Bitlis Star Nakliyat   17-04-2019

Merhaba güzel ve güvenilir bir taşımacılık yaptılar hiç bir eşyamı zarar vermeden ve korunaklı bir şekilde taşıdılar gösterdikleri itina ve özenen dolayı Bitlis Star nakliyat'a çok teşekkür ederim. İşini severek yapıyorlar personeller ise güleryüzlü ve anlayışlı karşıladılar takdir ettim. Yeniden taşınacak olursam ben sizi ararım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Bitlis Star Nakliyat   10-07-2019

Firma ile buradan tanıştım. Gerçekten en iyi şekilde hizmet vermeye odaklanmışlar. Saygılı ve dikkatli bir şekilde eşyalarınızı alıyor ve yeni adreslerinize ulaştırıyor. Ben aldığım hizmetler hakkında güzel duygular besliyorum. Teşekkürler.


Bitlis Star Nakliyat   18-10-2019

Bitlis Star Nakliyat Firmasından yararlanarak eşyalarım elime ulaştı. Almış olduğum hizmet gerçekten olağan üstüydü. Benim de özel olarak dikkat edilmesini istediğim eşyalarım vardı o eşyalara özel bir muamele ile güvenliğini sağladılar. Sorunsuz bir şekilde nakliyat eylemini sonlandırdılar. Sizlere teşekkürlerimi iletiyorum. Aldığım hizmet beni gururlandırdı.


Bitlis Star Nakliyat   24-10-2019

Bitlis Star Nakliyat benim için kaliteli hizmet vererek gönlümü fethetmeyi başarmış bir firmadır. İlk başlarda korkularım vardı tabi ki ama iletişime geçtikten sonra korkularımı yenip eşyalarımı emanet ettim. Eşyalarım oldukça yeni olduğundan zarar gelmesinden korktum ama eşyalarım elime ulaştığı zaman içim rahatladı. İyi ki varsınız. Bu firmaya güvenim sonsuz olacaktır.


Bitlis Zirve Nakliyat   04-11-2019

Zirve Nakliyat sayesinde yeni evime sorun yaşamadan ve hızlıca taşındım. Sundukları hizmetler sayesinde çok memnun kaldığımı söylemeliyim. Eşyalarım da bir çizik dahi yok. Herkese teşekkür ederim ve tavsiye ederim. Pişman olmayacaksınız.


Bitlis Zirve Nakliyat   15-11-2019

Bitlis Zirve Nakliyat ile yeni evime taşınmış oldum. Öteki firmalara göre fark atarak işlerini en iyi bir şekilde yapmaktalar. Eşyalarım taşıma sırasındayken sorun yaşatmadan araçlarına yerleştirdiler. Güvenebileceğim tek firma sizlersiniz. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.


Bitlis Zirve Nakliyat   20-01-2020

Zirve Nakliyat ile eşyalarımı sorunsuz ve hızlı bir şekilde yeni adresime taşıdık. Personelleri güler yüzlü ve anlayışlı insanlar. Eşyalarımda da bir hasar meydana gelmedi. Keyif aldığım bir nakliyat süreci oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.