ofis taşıma
Bolu'nun En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları
Bolu bölgesinde 4 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Bolu Nakliyat Firmaları

Platformumuz'da Bolu Evden eve nakliyat firmaları, Bolu şehirler arası nakliyat firmaları, Bolu şehir içi nakliyat, Bolu şehirler arası nakliyat, Bolu asansörlü nakliyat, Bolu ucuz nakliyat, kaliteli nakliyat firmalarıyla ilgili bilgilere, yine nakliyat firmalarının iletişim numaralarına ulaşabilir onlardan teklif isteyebilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm nakliyat firmaları ulaştırma bakanlığı tarafından verilen yetki belgesine sahiptir! Gönül rahatlığı ile evinizi veya ofisinizi taşıtabilirsiniz...

Şehir seçiniz
Müşterilerimizin Dikkatine !
Müşteri Yorumları

Bolu Gözde Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Bolu Gözde Nakliyattan sabah dedikleri saatte geldiler. Genç ve dinamik kadrolu çalışanlarıyla hızlı bir şekilde yükleme yaptılar. Kırılması çizilmesi ihtimal olan beyaz eşya ve mobilyaları çıtçıtla sarıp dikkatle taşıyorlar. Sakarya'ya vardığımızda yine hızlı bir şekilde eşyaları 4.kata çıkarttılar. İşlerine önem ve özen veriyorlar. Herhangi bir olumsuz durum olmadı. Her konuda yardımcı oldular mobilyaları yeni evde kurup teslim ettiler. Verdikleri kaliteli hizmetten ötürü teşekkür ederim. İlk arayacağım firma Bolu Gözde Nakliyat olarak sizi tercih ederim tekrar görüşmek üzere.


Bolu Gözde Nakliyat   17-04-2019

Öncelikle Bolu Gözde Nakliyat'a teşekkür ederim. Sabah 7:30 dediler 7:32 de telefonum çaldı. Tam zamanında gelip zamanında bitirdiler. İşten kaçmayan, dürüst çalışanları var. Çok memnun kaldık. Eşyalarımı hasarsız ve sağlıklı bir şekilde teslim aldım. Personelleri ise anlayışlı ve çok kibar karşıladılar. Kendilerini teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını dilerim.


Bolu Gözde Nakliyat   10-07-2019

Firma her bolu nakliyat alanında sizlere kaliteli hizmetler verebiliyor. Hem firmamızın hem de şahsi olarak evimin taşınmasında onlardan nakliyat desteği aldık. İşlerini gayet iyi yapıyor, kurumsallıkları ile sizleri de memnun ediyorlar. Firmam ve kendim adına teşekkürlerimizi sunuyorum.


Bolu As Ünal Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Yeni adresimize Bolu As Ünal Nakliyat firmanız ile taşındım. Verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldık. Eşyalarımı sapasağlam bir şekilde teslim aldım anlayışlı ve güler yüzle karşıladılar. İş beklediğimizden iyi yapılıyor. Tercihimiz sizlersiniz. İşinizi çok beğendiğimizi söyleyebiliriz. Sizi herkese tavsiye ediyoruz. Başarılarının devamını diliyorum.


Bolu As Ünal Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Öncelikle Bolu As Ünal Nakliyat'a teşekkür ederim. İşleri gerçekten titizlikle yaptılar söyledikleri zamanda gelip başladılar işleri dikkatlice yaptılar titizlerdi, yerleştirme de çok yardımcı oldular işlerini çok iyi biliyorlardı kısacası her konuda on numara bir firma herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


Bolu As Ünal Nakliyat   10-07-2019

As Ünal nakliyat firması ile arkadaşım eşyalarını taşıtmıştı. Bende onun tavsiyesi üzerine parça eşya taşımacılığı hizmetlerinden faydalanarak, öğrenci evimdeki eşyalarımı memlekete gönderdim. Gayet iyi bir şekilde hizmet vererek memnuniyetimi kazandılar. Verilen hizmetlerden dolayı onlara teşekkür ediyorum.


Bolu Özkanlar Evden Eve Nakliyat   10-07-2019

Bolu evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlandığım Özkanlar nakliyat ile gayet samimi ve saygı çerçevesinde bir süreç geçirdim. Firma sahibi Serdar bey ve çalışanları gayet iyi bir şekilde eşyalarımı taşıdılar. Her nakliyat alanında işinizi görebilecek bir firma. Teşekkür ederim.


Bolu Özkanlar Evden Eve Nakliyat   18-10-2019

Bolu Özkanlar Evden Eve Nakliyat Firmasından hizmet alarak memnun kaldığım tek firma bu oldu. Gerçekten yapmış olduğunuz iş profesyonel anlayışına sahip olarak eşyalarımı elime ulaştırdılar. Eşyalarım hiçbir türle zarar gelmeden elime ulaştığından dolayı sizlere teşekkürlerimi iletiyorum.


Bolu Özkanlar Evden Eve Nakliyat   24-10-2019

Bolu çalışma arkadaşları eşyamı zarar vermeden ve korunaklı bir şekilde taşıdılar. Gösterdikleri itina ve özenen dolayı Özkanlar Evden Eve Nakliyata çok teşekkür ederim. İşini severek yapıyorlar personeller ise güler yüzlü ve anlayışlı karşıladılar takdir ettim. Yeniden taşınacak olursam ben size tekrar ulaşacağım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Bolu Ulusoy Nakliyat   04-11-2019

Buradan taşınma sürecimde bana yardım eden Ulusoy Nakliyat ekibine teşekkür ederim. Hızlı ve sağlam bir süreç oldu. Hakları yenilmez. Beni büyük bir zahmetten kurtardılar. Asansör sistemleri ile de yukarı katta olan evime eşyalarımı kolayca taşıdık. Herkese tavsiye edebileceğim bir nakliyat firması.