ofis taşıma
Burdur'un En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları
Burdur bölgesinde 3 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Burdur Nakliyat Firmaları

Platformumuz'da Burdur Evden eve nakliyat firmaları, Burdur şehirler arası nakliyat firmaları, Burdur şehir içi nakliyat, Burdur şehirler arası nakliyat, Burdur asansörlü nakliyat, Burdur ucuz nakliyat, kaliteli nakliyat firmalarıyla ilgili bilgilere, yine nakliyat firmalarının iletişim numaralarına ulaşabilir onlardan teklif isteyebilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm nakliyat firmaları ulaştırma bakanlığı tarafından verilen yetki belgesine sahiptir! Gönül rahatlığı ile evinizi veya ofisinizi taşıtabilirsiniz...

Şehir seçiniz
Müşterilerimizin Dikkatine !
Müşteri Yorumları

Burdur Nalçacıoğlu Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Taşıma için söz verilen saatte geldiler, çok yardımcı ve güler yüzlüler kesinlikle. Zor durumda hızlıca çözüm üretiyorlar. Demonte olması gereken dolabımı özenle söküp monte ettiler. Çok hızlılar ve düzgün bir şekilde paketliyorlar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum, Burdur Nalçacıoğlu Nakliyat'ı çevreme kesinlikle önereceğim.


Burdur Nalçacıoğlu Nakliyat   17-04-2019

Bu firma o kadar profesyonel iş yapıyor ki müşterilerini kesinlikle incitmiyorlar. Benim nakliyat işim biraz acildi ve aniden taşınmak zorunda kaldım. Firmayla iletişime geçtiğimde beni kırmadılar ve inanın cebimdeki para sayılı olmasına karşında ekonomik bir fiyat sundular. Arkadaşlar ben nakliyat için bu Burdur Nalçacıoğlu Nakliyat firmayı size tavsiye ediyorum. Ne zaman nakliyat ihtiyacınız olsa gerçekten de aradığınızda ellerinden gelen kolaylığı sağladıkları gibi aynı zamanda da işlerini titiz bir şekilde yapıyorlar. Nakliyatın zor bir konu olduğunu hepimiz biliyoruz. Yapılan işle alınan paraya baktığımız zaman ise gerçekten de bu işin profesyonel bir şekilde yapılması da beni hayretlere düşürmüyor değil.


Burdur Nalçacıoğlu Nakliyat   10-07-2019

Burdur'dan Bursa'ya profesyonel bir şekilde eşyalarımı taşımayı başaran Nalçacıoğlu nakliyat firması sahibiyle de hemşehri çıktık. Gayet güzel stressiz geçen bir nakliyat süreci yaşattılar. Verilen hizmetlerden dolayı onlara bir teşekkür mayetinde bu yorumu yazmak istedim. Herkese öneririm.


Burdur Cengiz Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Burdur Cengiz Nakliyattan taşıma için söz verilen saatte geldiler, çok yardımcı ve güler yüzlüler kesinlikle. Zor durumda hızlıca çözüm üretiyorlar. Dikkatlice olması gereken dolabımı özenle söküp monte ettiler. Çok hızlılar ve düzgün bir şekilde paketliyorlar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum, çevreme kesinlikle önereceğim.


Burdur Cengiz Nakliyat   17-04-2019

Burdur Cengiz Nakliyattan gelen ekipler güzler yüzlü ve çok iyiler kesinlikle. Sabah saatinde geldiler, işlerini sağlıklı ve kaliteli bir şekilde yaptılar. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti çok memnun kaldık. Eşyalarım zarar görmedi bardağım bile kırılmadı dıyebilirim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Çok teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim.


Burdur Cengiz Nakliyat   10-07-2019

En iyi şekilde hizmet verebilmenin gereklilikleri çok iyi biliyor bu firma. Eşyalarınızın güvenlik önlemi için dikkatlice paketleme ve ambalajlama yapıyorlar. evim 10. kattaydı asansörlü nakliyat aracıyla eşyalarımı aldılar. Verilen hizmetlerin kalitesi olması gerektiği gibiydi. Teşekkür ederim.


Burdur Cengiz Nakliyat   18-10-2019

Burdur Cengiz Nakliyat ile gayet samimi ve saygı çerçevesinde bir süreç geçirdim. Firma sahibi Cengiz Bey ve çalışanları gayet iyi bir şekilde eşyalarımı taşıdılar. Her nakliyat alanında işinizi görebilecek bir firma. Eşyalarım bu süreçte hasar görmeden elime ulaştığından ötürü gayet mutluyum ve teşekkürlerimi iletiyorum.


Burdur Cengiz Nakliyat   24-10-2019

Burdur Cengiz Nakliyat ile gayet samimi ve saygı çerçevesinde bir süreç geçirdim. Firma sahibi ve çalışanları gayet iyi bir şekilde eşyalarımı taşıdılar. Her nakliyat alanında işinizi görebilecek bir firma. İşini yaparken çıkabilecek sorunları yok etmeyi biliyorlar. Ben bu firmaya güvendim eşyalarımı teslim ettim. Sıra sizde bu firmaya gönül rahatı ile güvenebilirsiniz.


Burdur Öz Aras Evden Eve Nakliyat   04-11-2019

Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma. Beni mağdur bırakacak bir davranışları söz konusu bile olmadı. Eşyalarım da da bir sıkıntı çıkmadı. Kaliteli hizmet veren bir firma. Personelleri de saygılı ve bilgili insanlar. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim