ofis taşıma
Bursa'nın En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları
Bursa bölgesinde 5 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Onaylı Firma

Bursa Nakliyat Firmaları

Platformumuz'da Bursa Evden eve nakliyat firmaları, Bursa şehirler arası nakliyat firmaları, Bursa şehir içi nakliyat, Bursa şehirler arası nakliyat, Bursa asansörlü nakliyat, Bursa ucuz nakliyat, kaliteli nakliyat firmalarıyla ilgili bilgilere, yine nakliyat firmalarının iletişim numaralarına ulaşabilir onlardan teklif isteyebilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm nakliyat firmaları ulaştırma bakanlığı tarafından verilen yetki belgesine sahiptir! Gönül rahatlığı ile evinizi veya ofisinizi taşıtabilirsiniz...

Şehir seçiniz
Müşterilerimizin Dikkatine !
Müşteri Yorumları

Bursa Doğuş Nakliyat   17-04-2019

Gerçekten çok memnun kaldım personellerin emeğine sağlık işini severek yapıyorlar. Ekip arkadaşlarımızla çalışmak güzeldi. en ince ayrıntılarına kadar dikkatli çalıştılar eşyalarımı temiz ve sapasağlam şekilde teslim aldım. Bursa Doğuş Nakliyat firmayı sunan ve ekiplerine çok çok teşekkür ederim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Bursa Doğuş Nakliyat   17-04-2019

Bursa Doğuş Nakliyattan sabah saatlerinde geldiler taşınma işlemi hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşıma işlemi gerçekleşti. Eşim ile ben biz çok memnun kaldık. Eşimin değerli vazosu vardı kesin kırılır dedik ama çok iyi paketlemişlerdi çizik bile olmadı. Personeller ise güler yüzlü ve anlayışlı çocuklardı takdirimizi kazandı. Kesinlikle diyorum herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Bursa Doğuş Nakliyat   10-07-2019

Paketleme ve ambalajlama işlemleri, asansörlü nakliyat araçları ile eşyalarımı Yıldırım'dan alıp, Nilüfer'e taşıdılar. 15. kattaki yeni evime taşınırken hiçbir şekilde korku yaşatmadılar ve araçları sayesinde hızlı ve güvenli bir nakliyat sürecini bana hediye ettiler. Ellerinize kollarınıza sağlık. Teşekkürler.


Bursa Olay Nakliyat   17-04-2019

Öncelikle Bursa Olay Nakliyat firmanıza teşekkür ederim. Eşyalarım kırılacak çizilecek diye çok korkuyordum. Ancak kırılacak dökülecek hiçbir şey olmadığını bana çalışma şekilleriyle de gösterdi. İşinin ehli çalışanlarıyla benim bu endişemi ortadan kaldırdı. Uygun fiyata en güzel hizmeti aldım. Teşekkürler. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edebilir ve taşınmasını da sağlayabilirsiniz.


Bursa Olay Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Öncelikle Bursa Olay Nakliyat firmanıza teşekkür ederim, çok güzel iş çıkardılar. İşini hakkını vererek yaptılar. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Gerçekten çok güzel ve profesyonel bir hizmet veriyorlar. Ellerinize sağlık herkese tavsiye ediyorum.


Bursa Olay Nakliyat   10-07-2019

İsmi gibi olay şekilde hizmet veriyorlar. Kalitesi bu fiyatlara göre çok yüksek. Bu kadar uygun fiyatlarla eşyalarınızı bu kadar sorunsuz bir şekilde taşıyana hiç rastlamadım. Verilen hizmetler beni gayet memnun ederek tamamlandı. Teşekkür ediyor, herkese tavsiye ediyorum.


Bursa Olay Nakliyat   05-04-2020

Arkadaşlar Gerçekten de ilginiz için çok teşekkür ediyorum amacımız hizmet vermek Tabii ki burada müşteri müşterinin mağdur olması değil Müşterinin Güler yüzünü görmek istiyoruz Bursa Olay Lojistik evden eve taşımacılık nakliyat yönetim kurulunun başında olduğum için böyle yorumları gördükçe biz de mutlu oluyoruz bir olay Nakliyat ailesi olarak hepinize teşekkür ediyorum


Bursa Nazar Nakliyat   17-04-2019

Evimi taşımak için nakliyat firması arıyordum ve internet üzerinden Bursa Nazar Nakliyat karşıma çıktı. Yazdıklarına güvenerek iletişime geçtim ve durumu anlattım. Eve gelip eşyalarımın analizini yaptılar ve fiyat sundular. Kabul ettim ve gerekli işlemler başlayarak evimi hızlıca o gün taşımam gerektiği için taşımaya başladılar. Eşyalarıma özel paketleme ve ambalajlama işlemi uyguladıkları için nakliyat sonunda eşyalarımda hiç bir hasar yoktu. Personelleri çok dikkatli bir şekilde hizmet verdiler. Personellerine ve bana özel imkan sunan firma sahibine teşekkür ediyorum


Bursa Nazar Nakliyat   17-04-2019

Geçtiğimiz sene yeni evimizi almıştık. O zamanlar heyecanlıyız bir de daha yeni evliydik eşyalarımız da yeniydi. Eski evimden yeni evime taşınırken de kafamdaki soru işareti evimi taşıyan kişiler ya eşyalarıma zarar verirse oldu. Eşyalarım kırılacak çizilecek diye çok korkuyordum. Ancak kırılacak dökülecek hiçbir şey olmadığını bana çalışma şekilleriyle de gösterdi. İşinin ehli çalışanlarıyla benim bu endişemi ortadan kaldırdı. Bursa Nazar Evden Eve Nakliyattan uygun fiyata en güzel hizmeti aldım. Teşekkürler.


Bursa Nazar Nakliyat   10-07-2019

Ofisimizin taşınmasında çok büyük katkıları bulunan Nazar nakliyat ile gayet keyif verici bir hizmet aldım. Firma bu işin nasıl işlemesi gerektiğini çözmüş ve sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye odaklanmış. Şirketimiz olarak gayet memnun kaldık. Teşekkürler Nazar Nakliyat


Bursa Nazar Nakliyat   21-01-2020

Nazar Nakliyat ile şehirler arası nakliyat üzerine anlaştık. Nakliyat öncesi eşyalarımı sigortaladılar ve içimin rahat etmesini sağladılar. Personeller profesyonel olduklarını davranışları ve hareketleri ile kendilerini belli ediyorlar. Eşyalarımı özenle paketleyip araca yüklediler. Aldığım hizmetlerden gayet memnun kaldığımı söylemeden geçemeyeceğim. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


Bursa Nazar Nakliyat   18-08-2020

17 Ağustos 2020 de Bursa'dan Eskişehir e evimi taşıttım. Tüm nazar nakliye çalışanlarına teşekkür ederim. Ellerine sağlık çok profesyonel çalışıyorlar. Anlaştığım gün ve saatte geldiler. Hiç bir sorun yaşamadım. Kendi personeli yükleme yaptı ve indirdi. Yıllardır taşınan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim.


Nilüfer Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Öncelikle eşyalarıma özel paketleme ve ambalajlama işlemi uyguladıkları için nakliyat sonunda eşyalarımda hiç bir hasar yoktu. Personelleri çok dikkatli bir şekilde hizmet verdiler. Personellerine ve bana özel imkan sunan firma sahibine teşekkür ediyorum. Sizlerde nakliyat firması arıyorsanız hiç düşünmeden Nilüfer Evden Eve Nakliyat ile iletişimi geçin.


Nilüfer Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Öncelikle Nilüfer Evden Eve Nakliyat sahibi sunan firmayı teşekkür ederim. Eşyalarım kırılacak çizilecek diye çok korkuyordum. Ancak kırılacak dökülecek hiçbir şey olmadığını bana çalışma şekilleriyle de gösterdi. İşinin ehli çalışanlarıyla benim bu endişemi ortadan kaldırdı. Uygun fiyata en güzel hizmeti aldım. Teşekkürler olsun size. Tahmin ediyorum ki ben bir kere daha taşınmam ancak evini taşıtacak olan herkese de firma konusunda referans olabilirim. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edebilir ve taşınmasını da sağlayabilirsiniz.


Nilüfer Evden Eve Nakliyat   10-07-2019

Bursa'dan yola çıkıp, Trabzon'a uzun bir mesafe de bile eşyalarıma tek bir zarar gelmeden eşyalarımı taşıdılar. Memuriyet görevimin tayini sebebiyle gitmiş olduğum Trabzon'a varıldığında yağmur yağıyordu fakat paketleme hizmetleri sayesinde eşyalarım hiçbir zarar görmedi. Teşekkürler tüm ekibinize.


Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat   10-07-2019

Kurumsal bir firma olduklarını nakliyat süreçlerinin her yerinde yansıtıyorlar. Firma son zamanlarda en iyi şekilde hizmet veren firmalar arasında. Ben mühendis olarak nakliyat sürecinin başında ve sonunda nasıl bir planla hareket ettiklerine dikkat ettim. Gayet profesyoneller. Teşekkür ederiz.


Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat   18-10-2019

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat Firmasından hizmet alarak yeni evime taşındım. En iyi şekilde hizmet verebilmenin gereklilikleri çok iyi biliyor bu firma. Eşyalarınızın güvenlik önlemi için dikkatlice paketleme ve ambalajlama yapıyorlar. Taşınacak olan evim fazla kat olduğundan dolayı eşyalarımın zarar görmemesi adına asansörlü araçlarını devreye soktular. Aldığım hizmet gerçekten olan üstüydü. Teşekkürlerimi iletiyorum.


Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat   24-10-2019

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat firmasından hizmet alarak yeni evimle buluşmuş oldum. İletişime geçtikten sonra kısa bir süre içinde eşyalarımı alarak nakliyat eylemini gerçekleştirdiler. İlk başlarda kafamda soru işareti vardı fakat bu firmayı tanıyarak her sorunla baş etmesini bilen insanlarla karşılaştım. Eşyalarımı istediğim gibi elime ulaştığından sizlere teşekkürlerimi iletiyorum.