ofis taşıma
Kocaeli'nin En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları
Kocaeli bölgesinde 4 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kocaeli Nakliyat Firmaları

Platformumuz'da Kocaeli Evden eve nakliyat firmaları, Kocaeli şehirler arası nakliyat firmaları, Kocaeli şehir içi nakliyat, Kocaeli şehirler arası nakliyat, Kocaeli asansörlü nakliyat, Kocaeli ucuz nakliyat, kaliteli nakliyat firmalarıyla ilgili bilgilere, yine nakliyat firmalarının iletişim numaralarına ulaşabilir onlardan teklif isteyebilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm nakliyat firmaları ulaştırma bakanlığı tarafından verilen yetki belgesine sahiptir! Gönül rahatlığı ile evinizi veya ofisinizi taşıtabilirsiniz...

Şehir seçiniz
Müşterilerimizin Dikkatine !
Müşteri Yorumları

Kocaeli Güven Nakliyat   18-04-2019

Kocaeli Güven Nakliyat firmasını evden eve nakliyat hizmeti almak için tercih ettik. Her biri güler yüzlü işinde uzman elemanlar.Hızlıca ambalajlayıp dikkatlice araca taşıdılar.Haklarını vermek lazım sektörde en uygun fiyattı.Kesinlikte tavsiye ediyorum ve Kocaeli Güven Nakliyat teşekkür ediyorum.


Kocaeli Güven Nakliyat   18-04-2019

İşim dolayısıyla çok sık taşınmak zorunda kalıyorum. Birçok evden eve nakliyat firmasından hizmet aldım. Fakat Kocaeli Güven Nakliyat hepsini geride bıraktı. Ofisimi merkeze taşıdılar ve hem fiyatı hem hızı oldukça iyi.bundan sonraki tercihim daima Kocaeli Güven Nakliyat sizlerde kesinlikle görüşmelisiniz.


Kocaeli Özecik Nakliyat   18-04-2019

Kocaeli Özecik Nakliyat gerçekten de işlerinde başarılı bir firma kusursuz bir hizmet için teşekkür ederim personellerinin hepsi alanında uzman kişiler eşyalarıma ayrı ayrı özen göstererek araca yüklediler yeni evimde kurulumu olanları pratikçe kurarak titiz bir biçimde bitirdiler. Sizlere şiddetle tavsiye ediyorum.


Kocaeli Özecik Nakliyat   18-04-2019

Konuşulan gün ve saatinde gelerek planlı ve dikkatle eşyalarım hiç zarar görmeden paketlenerek araca yüklendi. Çalışanların samimiyeti ve eşyalara zarar vermemek için ellerinden geleni yapmaları harikaydı. Çok memnun kaldım Kocaeli Özecik Nakliyat ve ekibine teşekkür ederim


Kocaeli Ekintaş Nakliyat   18-04-2019

Kocaeli Ekintaş Nakliyat hem hızlı olmasından hem de fiyatından dolayı teşekkür ediyoruz. Ofis eşyalarımızı güvenli ve sağlam şekilde taşıdıkları için. Güler yüzlü ve eğitimli personeli ile gerçekten çok başarılı bulduk. Tekrar taşınma olduğunda tercih edeceğim tek firma sizlere de tavsiye ederim.


Kocaeli Ekintaş Nakliyat   18-04-2019

Kocaeli Ekintaş Nakliyat ile hizmet alarak en doğru kararı vermişim eşyalarına düşkün biri olarak zarar görecekler diye korkuyordum lakin personellerin titizliği ve güler yüzlü olması içimi rahatlattı. Anlaştığımız gün tam zamanında gelerek her bir eşyama özenle paketleme işlemi uyguladılar. Kısa sürede taşınma işlemini bitirdiler elleri hızlı olmasının yanında profesyoneller.


Kocaeli Ekintaş Nakliyat   25-10-2019

Oldukça sağlıklı ve titiz bir şekilde eşyalarımı teslim aldım. Her şeyiyle dört dörtlük bir hizmetti teşekkür ederim. Ben çok memnun kaldım güvenerek eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Kocaeli Ekintaş Nakliyat firması oldukça kaliteli bir hizmet almanızı sağlayan bir firmadır. Kesinlikle herkese tavsiye edebilirim.


Kocaeli As Evden Eve Nakliyat   04-11-2019

As Evden Eve Nakliyat ile eşyalarımı sorunsuz bir şekilde yeni evime taşıdık. 9. katta oturmamdan dolayı asansör hizmeti sundular. Böylece eşyalarımı hızlı ve kolay bir şekilde taşıdık. Emeği geçen herkese teşekkürler. Yakın çevreme tavsiye edebileceğim bir firma.