Uşak Altaş Nakliyat
Şehir Uşak
Yetkili Giray Bey
Telefon

0546 764 06 64

0546 764 06 64

Adres Durak Mahallesi Akbur Sokak No:34/C (6.Noter Karşısı Dörtyol) UŞAK
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Hedefimiz,UŞAK ta kurulduğumuz günden bu yana, ev taşıma sektöründe standartları belirlemek ve tam müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektir. Unutmayın; evden eve taşıma sıradan bir iş gibi görünse de aslında hem sizin hem eşyanız açısından çok önemlidir.İşte bu yüzden kurumsal alt yapısıyla size en iyi hizmeti vermeye talibiz.

Sektördeki bir diğer amacımız bütün evleri taşımak değil, taşıdığımız evlerdeki müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede olmasını sağlamaktır.Mutlu müşteri ,yeni müşteri mantığı ile işimizi en iyi yapma yolunda ilerlemek istiyoruz.

 

Uşak Asansörlü Nakliyat 

Taşınma sırasında yaşanan en büyük problem eşyaların üst katlarda olması halinde bunların nasıl indirileceği ya da taşınacağı adresin üst katta olması halinde nasıl yukarı çıkartılacağı olmaktadır. Çünkü hiçbir binada asansörlerin kullanılmasına izin verilmez ve bina merdivenleri de eşya taşımak için uygun değildir. Firma olarak bu probleme Uşak asansörlü nakliyat yaparak çözüm getirmekteyiz.

Profesyonel ekibimiz Uşak evden eve nakliyat hizmetini kaliteli olarak vermektedir. Eşyaların güvende olması için özel teknikler ile paketleme yapılmakta maksimum koruma sağlanmaktadır. Yetkili personelimiz taşınma olayının her aşamasında gerekli kontrolleri yapmakta ve bir aksilik yaşanmasına izin vermemektedir. Güvenilir olmaya önem vermekte ve müşterilerimizin memnun olacakları bir taşınma deneyimi yaşamalarını sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları