Zonguldak Elmas Nakliyat
Şehir Zonguldak
Yetkili Zekeriya Bey
Telefon

0372 252 44 90

0372 252 44 90

Adres Kadırga Yokuşu Teleset Mobilya Karşısı No:12 Zonguldak / Merkez
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Zonguldak Evden Eve Nakliyat  Evinizi taşımanız gerekiyor ama eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmesinden endişe ediyorsanız. Bu konuda firma olarak sizlere uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile kaliteli hizmet vermekte ve eşyalarınızın zarar görmeden yeni adresinize taşınmasını sağlamaktayız. Uzman ekibimiz Zonguldak evden eve nakliyat işini planlı olarak gerçekleştirmekte ve ortaya çıkabilecek sorunları da aldığı önlemler ile oluşmadan engellemektedir.

Firma olarak eşyalarınızın taşınması sırasında maksimum düzeyde güvenlik önlemi almaya önem veriyoruz. Buna rağmen istenmeyen kazaların ortaya çıkabileceğini biliyor ve bunun için de sigortalı evden eve nakliyat yapıyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor ve eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlayarak eşyalarınızı ve elbette sizleri güvence altına alıyoruz.

 

Asansörlü Nakliyat 

Nakliyat sektöründe uzun yıllardır yer alan firmamız asansörlü nakliyat ile müşterilerine hızlı ve eşyalarının zarar görmeden taşınacağı kaliteli hizmet vermektedir. Çok katlı binalarda yaşayan kişilerin eşyaları bina dışına getirilen portatif asansör sistemlerimiz ile alınarak araçlara yerleştirilmektedir. Gerekirse yeni adreste de asansör sistemleri kullanılmaktadır. Bu sayede eşyaların merdivenlerden indirilmesi sırasında düşme ya da sürtünme gibi nedenler ile zarar görme ihtimali ortadan kaldırılmaktadır.

Korunaklı depolarımız ile kıymetli ve ağır eşyalarını bir süreliğine güvenli bir yerde bekletmek isteyen kişilere eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Bütün hizmetlerimizde olduğu gibi maksimum güvenlik önlemi ile eşyaların depolarımızda kalmasını sağlamaktayız. Bunun yanında sigorta desteğini de vermekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları